Trzcina na wietrze

Towarzystwo Wydawnicze Mewa
1934-01-01
1934-01-01
Ida Ratinowowa

Dobry początek dzieła może sugerować, że i jego koniec też takowym będzie.

Niestety, im bliżej końca, tym bardziej widać, że autorka nie miała pomysłu na trzecią część książki.

Oj, bardzo zestarzała się ta moralizatorska (w babcinym znaczeniu) powieść Grazi Deleddy.

Dobry początek dzieła może sugerować, że i jego koniec też takowym będzie.

"Canne siamo e il destino e' vento".

"Canne siamo e il destino e' vento".

• Niedostępne i Odrzucone
  • Włochy
  • Przeczytane po włosku
  • Kobieta
  • Literatura włoska
  • Nobliści

Dodaj cytat z książki Trzcina na wietrze