Sekrety uczuć

The Secret of Everything
literatura piękna
Sylwia Trzaska
miłość wypadek marzenia przeszłość

To książka, która zawiera to, co lubię. Ma magię, która porywa. Przedstawia pozytywną bohaterkę, która nie poddaje się po tragicznych wydarzeniach z życia. Ma też przyjaciela, psa, a ja jestem miłośniczką zwierząt.
Czyta się ją szybko i przyjemnie. A przy okazji można nauczyć się gotować i piec.
Polecam z czystym sumieniem

Na półkach: , , , ,

Wspaniała,piękna,cudowna i wciągająca książka pełna emocji,wzruszeń,wrażeń świetnych dostarczyła mi ta lektura.
Czyta się fajnie i przyjemnie.

Historia głównej bohaterki wciąga jak najlepszy kryminał :-) Tessa to osoba, za którą trzyma się kciuki. Jak zwykle u Barbary O'Neal bardzo pozytywna historia z happy endem.

Typowa babska powieść z romansem w tle. Główna bohaterka Tessa przeżywa traumatyczne chwile i w ramach odsunięcia myśli od nurtującego ją tematu wyrusza do odległego miasteczka, które powoli skrada jej duszę i serce. Ciekawa i mimo wszystko pełna ciepła historia z oczywistym happy endem... nie ma co ukrywać:)W sam raz na wylegiwanie się w słońcu i czytanie.

Ciekawa książka którą czyta się jednym tchem.

Raz... Dwa... Trzy. To trzecia książka Barbary O'Neal, którą recenzuję na tym blogu.
Nie do końca mi się podobała. Miejscami ciekawiła, kiedy indziej znów nudziła. Niemniej - to bardzo interesująca historia.
Autorka specjalizuje się w romansach, w których jednak miłość nie gra "pierwszych skrzypiec", ważniejsze są inne sprawy, tajemnice z przeszłości.
Tym razem możemy...

Na półkach: , , , , ,

Ostatnio mówiłam, że MUSZĘ zdobyć wszystkie książki tej autorki. Wydawnictwo Literackie postanowiło spełnić moją prośbę i uzupełnili moje braki. Teraz już mam wszystkie i mogę spokojnie się z nimi zapoznawać. Nie wiem, co ma w sobie Barbara O'Neal, że tak ją uwielbiam. Z każdą jej kolejną pozycją jestem zachwycona coraz bardziej. Przed czytaniem mówię sobie: to nie będą ci...

Całkiem inna niż te, które czytałam dotychczas. Była mi taka lektura potrzebna. Taka, która zabrała mnie gdzieś daleko w piękny krajobraz i przygodę dwóch powoli, delikatnie zakochujących się w sobie ludzi. Problemy bohaterów... cóż ciekawa - gorąco polecam.

Książka nie jest krótka, ale napisana została z taką lekkością, że można ją przeczytać nawet i w dwa wieczory. Urzekła mnie historia Tessy, nie nastolatki a dojrzałej kobiety.
Barbara O'Neal napisała książkę w taki sposób, że nie można się od niej oderwać, przynajmniej w moim odczuciu. Mam zamiar przeczytać jeszcze kilka powieści autorki. Zdecydowanie polecam :)

Tessa to główna bohaterka „Sekretów uczuć”, prowadzi koczowniczy tryb życia i samotnie mieszka z ojcem. Jej matka zmarła, gdy Tessa była jeszcze małym dzieckiem. Nie pamięta jej. Kobieta pracuje w biurze turystycznym, a jej los zmienia się z dniem, gdy podczas wycieczki po górach, ginie jednak z uczestniczek wyprawy. Ten dramatyczny wypadek pozostawia w życiu Tessy ogromne...

Dyskusje

• 2013