Kuchnia wegetariańska. Najlepsze przepisy z całego świata

praca zbiorowa Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk kulinaria, przepisy kulinarne
Firma Księgarska Olesiejuk
kuchnia wegetariańska
kulinaria, przepisy kulinarne
kuchnia wegetariańska

Bardzo ładne wydanie. Potrawy wyszukane i jak możemy przeczytać w podtytule, są na nie przepisy z całego świata.
Dla urozmaicenia codziennego menu, warto sięgnąć po tę książkę i zaszaleć w kuchni.
Uważam, że od czasu do czasu należy odpocząć od pysznych, tradycyjnych, mięsnych potraw i wzbogacić dietę w inne składniki, znajdujące się w potrawach bezmięsnych.
Dodam jeszcze,...

Jedyna uwaga:spis treści-trudny w obsłudze,wyszukiwanie potraw uciążliwe.Poza tym ładne wydanie,ciekawe potrawy ,zdjęcia:)

Na półkach: , , , ,

naprawde duzo fajnych oryginalnych przepisow:) tyleeeeeeeee inspiracji - mniam - polecam:)

świetna!
super przepisy, proste i dla każdego znajdzie się coś dobrego! Nawet jeśli ktoś je mięso to skusi się na coś dobrego z tej książki bez problemu :D
Ilustracje smacznie wyglądające tym bardziej zachęcają.

Kulinarnych książek znajdziecie u nas ostatnio dość sporo, ale powiem szczerze, że mi mimo wszystko ciągle jest mało. Z gotowaniem to u mnie raczej średnio. Potrafię zrobić wiele dań i są one chyba nawet dosyć zjadliwe, przynajmniej moi chłopcy nie narzekają ;) Ale zauważyłam, że w naszym domowym menu panuje straszna monotonia, a ja chciałabym w końcu urozmaicenia. Mam już...

• 2014
  • Kulinaria
  • Mam/miałam
  • RECENZOWANE dla wydawnictw
  • KUCHNIA
  • Olesiejuk