Najpiękniejsze baśnie, najwięksi bajkopisarze - Afanasjew

Okładka książki Najpiękniejsze baśnie, najwięksi bajkopisarze - Afanasjew
Aleksander Afanasjew Wydawnictwo: Polska Oficyna Wydawnicza BGW Seria: najpiękniejsze baśnie, najwięksi bajkopisarze (Polska Oficyna Wydawnicza BGW) literatura dziecięca
literatura dziecięca
najpiękniejsze baśnie, najwięksi bajkopisarze (Polska Oficyna Wydawnicza BGW)
Polska Oficyna Wydawnicza BGW
1992-01-01
1992-01-01
837066184X
baśnie bajkopisarze Afanasjew

Okładka książki Opowiadania bożonarodzeniowe Aleksander Afanasjew, Hans Christian Andersen, Michaił Bułhakow, Alphonse Daudet, Jacob Grimm, Wilhelm Grimm, O. Henry, Vladimir Hulpach, Jack London, Aleksander Puszkin, Adalbert Stifter, Lew Tołstoj, Karel Čapek
Ocena 7,0
Opowiadania bo... Aleksander Afanasje...
Okładka książki Rosyjskie bajki ludowe ze zbioru Aleksandra Afanasjewa Aleksander Afanasjew, Ryszard Łużny
Ocena 7,0
Rosyjskie bajk... Aleksander Afanasje...