Journal of a Novel: The East of Eden Letters

listy Steinbeck literatura amerykańska
biografia, autobiografia, pamiętnik
angielski
listy Steinbeck literatura amerykańska

Piękny opis powstawania mojej ulubionej książki, a jednocześnie wgląd w prywatne życie Johna Steinbecka, w jego warsztat, w jego radości, pasje, troski, wątpliwości co do swojego talentu, w tajniki osobistego procesu twórczego i techniki (Steinbeck tworzył ołówkiem, a nie na maszynie!)… Dla mnie to było takie bardzo namacalne doświadczenie kogoś kogo nigdy nie spotkam, a...

• Poczekalnia

Dodaj cytat z książki Journal of a Novel: The East of Eden Letters