Jedz zgodnie z grupą krwi. Nowa formuła zdrowia

Okładka książki Jedz zgodnie z grupą krwi. Nowa formuła zdrowia Jörg Zittlau
1999-01-01
1999-01-01
Dariusz Łyżnik
zdrowie poradnik

Okładka książki Domowa apteka. Najlepsze recepty na zdrowie Dagmar P. Heinke, Norbert Kriegisch, Jörg Zittlau
Domowa apteka.... Dagmar P. Heinke, N...
Okładka książki Wielka księga zdrowia - Lessing Christine, zittlau Jrg Lessing Christine, Jörg Zittlau
Wielka księga ... Lessing Christine, ...

Ciekawa i bardzo przystępnie napisana, zachęca do zastanowienia się nad własnymi codziennymi wyborami żywieniowymi. Polecam

• Medycyna/zdrowie
  • 2015
  • Domowa biblioteka
  • Poradnik
  • W domowej biblioteczce
  • Dietetyka
  • Posiadam ♥

Dodaj cytat z książki Jedz zgodnie z grupą krwi. Nowa formuła zdrowia