rozwiń zwiń

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Znajdź książkę
 Pierwsza kawa o poranku Pierwsza kawa o poranku  Czarna kawa Czarna kawa Proszę o okładkę z chudym psem.
4 godz. temu
Czytamy w weekend
Tak, zapowiedzieli wznowienia trylogii Przezornych, Żywostatków i Bastarda i Błazna, a w 2025 (przynajmniej zaczną) The Rain Wild Chronicles. Ciekawe czy będą miały nową, jednolitą szatę graficzną, jak jest w amerykańskiej wersji.
18 tyg. temu
Czytamy w weekend
Cykl Zofii Mąkosy pt. Makowa spódnica tak mnie wciągnął, że dwa grube tomy przeczytałam w dwa dni. Uwielbiam takie powieści. Poprzednio miałam cudowną książkę Akuszerki Sabiny Jakubowskiej i też czytałam jednym tchem.Kto nie czytał temu polecam. Może ktoś zna takie historie o kobietach z XVII-XVIIIw chętnie o tematyce medycznej to bardzo proszę o wiadomość.
21 tyg. temu
Tego nie robi się czytelnikowi
Podobnie jak Elilayę, niewiele z z powyższego mnie denerwuje. Jeżeli nie podoba mi się styl autora, nie będę czytać jego książek. Ponieważ czytam głównie ebooki czcionka zazwyczaj nie jest problemem. Okładki to rzecz gustu, każdemu podoba się co innego, a i tak najważniejsza jest treść. Do haseł reklamowych podchodzę jak do wszystkich innych reklam, czyli nie zwracam na nie...
5 lata temu
Wymienię/Sprzedam (MARZEC 2017)
 Prowincja pełna marzeń  Podróż na sto stóp  Zakochana modelka. Ostatnia muza Vincenta Van Gogha  Niedziela nad Sekwaną  Zakład o miłość  Cztery pory lata  Deklinacja męska/żeńska
20864
7 lata temu
Wymienię/sprzedam (październik 2016)
Wymienię:  Byliśmy łgarzami  Amber  Uprowadzona  Za drzwiami pałacu. W służbie saudyjskiej księżniczki  Ciemniejsza strona Greya  Misja  Spektakle masowej śmierci
19280
7 lata temu