Sztuka życia dla mężczyzn

Okładka książki Sztuka życia dla mężczyzn Przemysław Bociąga, Szczepan Twardoch
Okładka książki Sztuka życia dla mężczyzn
Przemysław BociągaSzczepan Twardoch Wydawnictwo: Świat Książki publicystyka literacka, eseje
publicystyka literacka, eseje
Świat Książki
2013-04-17
2013-04-17
mężczyzna styl życia

Książka to typowe czytadło- można przerwać lekturę w każdej chwili i w każdej chwili do niej wrócić. Niby zawiera porady, ale autorzy nie chcą wyjść na bufonów, więc sami umniejszają ich wagę. Niby jest zabawna, ale w sposób nieco wymuszony. Książka, o którą nikt nie prosił i której braku nikt by nie żałował.

Audiobook/
Humor, bzdury, patenty, lifestyle, wszystkiego po trochu.
W trasie dobrze się bawiłem. Czytaj z dystansem.

Audiobook/
Humor, bzdury, patenty, lifestyle, wszystkiego po trochu.
W trasie dobrze się bawiłem. Czytaj z dystansem.

Dowiedziałam się z niej genialnego przepisu na jajecznicę! :)

Dowiedziałam się z niej genialnego przepisu na jajecznicę! :)

Kompleksowa i sprawnie napisana. Warto postawić na męskiej półce (wcześniej należy przeczytać!)

Lekka, "lajfstajlowa", dosyć sprawnie napisana książeczka do poczytamia w tramwaju po pracy lub na plaży na wakacjach. Można - ale nie trzeba.

Wstęp był humorystyczny i ciekawy, więc postanowiłem przeczytać. Mieszany poziom niestety. Bywają ciekawe momenty ale nie czuję, żeby rzeczy, które się tam pojawiały były sensownym wykładnikiem sposobu życia.

Cytując klasyka: jak coś jest o wszystkim, to jest o niczym. Podobnie i w tym przypadku. Piszę "podobnie", a nie "tak samo", bo kilka rozdziałów spokojnie może się obronić - są wypakowane treścią i napisane z tzw. pazurem, jednak toną w morzu... opowieści dziwnej treści. Całość jest przez to mocno nierówna.

Kilka fajnych rad, dobrych patentów. Ale brak kilku zagadnień. Książka powinna być brana z przymrużeniem oka, bo autorzy sami śmieszkują z różnych kwestii.

Białe pierwotnie skarpety gdy od spodu pożółkną od potu też trzeba wyrzucić 😆 Clarkson tylko bardziej stylowy zacny i inteligentny🙄bo jak prawdziwe jest twierdzenie że nie kupuje się samochodów na literkę F czyli fordów fiatów fabiów folcwagenów i francuzów😋

Całkiem błyskotliwa i zabawna. Można z niej wynieść nieco ciekawostek i przydatnych informacji. Jest też kilka małych bzdur, które jednak łatwo wybaczyć autorom. Przyjemna, niezobowiązująca lektura głównie dla mężczyzn.

Dodaj cytat z książki Sztuka życia dla mężczyzn