Dyskusje o książce Zagubieni: Inwazja

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Wstaw książkę
To są odpowiedzi na jakieś przedpotopowe pytania. Według regulaminu, którego jak widać nie czytałaś, odpowiadamy w turach po 10 osób, ostatnia, 10., wymyśla nowe pytania. Te najnowsze znajdziesz na poprzedniej stronie - zapraszam do odpowiedzi i podania swoich pytań. :)
4 lata temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (SIERPIEŃ 2018)
Sprzedam. 20 zł za sztukę (w cenie wysyłka)  Człowiek nietoperz  Begin Again Wymiana możliwa tylko za książki z półki Poszukuje. Wiadomosci priv
5 lata temu
Czytelnicze podsumowanie 2016 roku
Ilościowo było tego dość mało w porównaniu do przedmówców bo zaledwie 29 książek, w tym 2 ebooki. Największe pozytywy to:  Łuk triumfalny Łuk triumfalny  Folwark zwierzęcy Folwark zwierzęcy  Pod gołym niebem
Wymienię/sprzedam (wrzesień 2016)
Ponda 1000 książek na sprzedaż chwilowo dostępne w listach typu Autor - tytuł. Wklejenie linków w przeglądarkę odeśle do wybranych list. Na życzenie przesyłam zdjęcia / opisy / ceny. Autorzy nazwiskami na A/Ą: http://ksiazkonet.pl/index.php/artykuly/12-autorzy-ahttp://ksiazkonet.pl/index.php/artykuly/12-autorzy-a[/url[/url]] Autorzy nazwiskami na B:...
Wymienię/sprzedam (sierpień 2016)
Sprzedam tanio. Jest możliwość wystawienia na allegro.  Jej wszystkie życia  Zmierzch  Bransoletka  Trzymaj tempo!  Do trzech razy sztuka  Najlepsze nieprzyjaciółki  Niewinne kłamstwa
Czytamy w weekend
 My My oraz  Przeznaczenie Przeznaczenie