Przyparty do muru

Okładka książki Przyparty do muru Frédéric Dard
Okładka książki Przyparty do muru
Frédéric Dard Wydawnictwo: Krajowa Agencja Wydawnicza kryminał, sensacja, thriller
Le dos au mur
Krajowa Agencja Wydawnicza
1989-01-01
1989-01-01
Zdzisław Bigaj
więzienie zemsta zdrada

Nigdy nie ciągnęło mnie do książek, więc to była druga książka którą przeczytałam w życiu.
Pewnego dnia jechałam autobusem i zobaczyłam mężczyznę czytającego książkę. Bardzo dobrze było widać jej okładkę, coś podkusiło mnie aby wpisać jej tytuł w przeglądarkę internetową. Opis mnie zaciekawił i postanowiłam ją kupić. Pomyślałam, że to dobry wybór jak na jedną z pierwszych książek, ponieważ nie jest gruba, ma zaledwie ze 130 stron. Okazała się naprawdę fajna, nie mogłam doczekać się co będzie dalej. Historia naprawdę była wciągająca. Dzięki tej książce napewno sięgnę po kolejne :)

Całkiem dobra powieść. Fajnie wymyślona intryga kryminalna. Ciekawie ujęta; główny bohater siedzi w celi więziennej i wspomina w jaki sposób się w niej znalazł. Bez zbędnych udziwnień. Historia krótka, ciekawa i treściwa. Dodatkowa gwiazdka za zakończenie.

PS
Ta książka przeleżała w mojej biblioteczce 25 lat. Kupiłem ją za jakieś marne grosze w likwidowanej peerelowskiej księgarni. Nigdy mnie nie kusiła, żebym ją przeczytał. Zrobiłem jej na przekór.

PS

• Posiadam (pl. wydanie)
  • Literatura francuska
  • Przeczytane 1995
  • 2015
  • Zaskakująco dobre
  • W domowej bibliotece

Dodaj cytat z książki Przyparty do muru