Dyskusje o książce Cyfrowa twierdza

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Żałuję, że przeczytałam/em.
Żałuję przeczytania tych wszystkich dupnych tomików poezji wydanej w Ridero. Takiego poziomu żenady nie doświadczyłam w żadnej innej sytuacji w życiu.
2 lata temu
Wyzwanie czytelnicze lubimyczytać.pl 2019
Rok 2019 był dla mnie dobrym czytelniczym rokiem. W ramach wyzwania przeczytałam 24 książki. Wyzwanie zakończone sukcesem! Dzięki niemu przeczytałam książki, po które raczej bym nie sięgnęła nie chcąc zmieniać swoich czytelniczych przyzwyczajeń. Okazało się, że czasem warto zmienić upodobania :) Mam nadzieję, że wyzwanie 2020 pozwoli mi odkryć jeszcze więcej ciekawych...
4 lata temu
Dołącz do wyzwania czytelniczego LC
Świetny pomysł z wyzwaniem 😊. Zakończyłam wyzwanie na 2019 z rekordową liczbą książek. - 243 . Ale jestem dumna . Od dziś rozpoczynam wyzwanie na 2020 rok
4 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Maj 2018)
No to na dobry koniec miesiąca:  Rzuć to i jedź, czyli Polki na krańcach świata  Atlas lądów niebyłych. Największe mity, zmyślenia i pomyłki kartografów  Życie w średniowiecznej wsi  Player One  Wojna światów
5 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (czerwiec 2016)
wypożyczone stosik dzisiejszy już lipcowy  Czarnobylskie truskawki Czarnobylskie truskawki  Gulasz z turula Gulasz z turula  Jaskiniowiec Jaskiniowiec  Miłość, szkielet i spaghetti
20560
7 lata temu
Poszukuję książek (I kwartał 2016)
Poszukuję na wymianę, lub w przystępnych cenach :D Prócz wysyłki jest opcja wymiany w Warszawie :)  Gra o tron - tylko wydanie poprawione przez Jakuszyńskiego  Angelfall  Trzej muszkieterowie  Królowie przeklęci. Tom 1  Kot Bob i ja. Jak kocur i człowiek znaleźli szczęście na ulicy
8 lata temu
Pokazuje 6 z 15