W ogniu intryg

1996-01-01
1996-01-01
Grzegorz Siwek
romans powieść sensacja

wpływowa teksańska rodzina kontra lekarka uwikłana w romans,tajemnice ,zdrady niebezpieczne przygody.

albo "W ogniu intryg"

albo "W ogniu intryg"

"- Powiedz: tak.
- Na jakie pytanie?
- Na każde. Pytania wymyślimy później."

Key Tackett wraca do domu po długiej nieobecności. Ale zanim do niego wstąpi, zabawi się wpierw z największą flirciarą w miasteczku. Jednakże gdy mąż Darcy Winston wpada do domu, kobieta nie zastanawia się długo i chroniąc siebie, strzela do Keya. Biedny chłopak jedzie do domu starego przyjaciela lekarza, jednak zamiast jego zastaje tam śliczną nową panią doktor, którą długo będzie musiał przekonywać, aby nigdzie nie zadzwoniła. Troszkę się z nią pobawi, postarszy i poflirtuje, a gdy wróci do domu – usłyszy mroczną prawdę o pani doktor. Lara okazuje się być femme featale, byłą kochanką jego brata Clarka, który stracił posadę senatora przez ten wyskok i zniszczył sobie karierę, a tym samym życie... pytanie brzmi: Co robi największa ze wszystkich suk w sennym miasteczku Eden Pass? Czy chce wyrządzić kolejną krzywdę biednej rodzinie Tackettów? Oczywiście najpierw owinie sobie brata Clarka wokół paluszka, a potem...

Jest to moja druga książka Sary Brown i już zdążyłam się zorietnować w jej stylu i w tym, że raczej we wszystkich ksiązkach pojawi się happy end i ckliwy, choć pełen brutalności związek. Fajnie było przeczytać jedną taką książkę, ale drugą? Już mniej. Niemniej jednak spodobała mi się lektura, dla czystej przyjemności czytania i odprężenia myśli.

"- Powiedz: tak.
- Na jakie pytanie?
- Na każde. Pytania wymyślimy później."

Bardzo ciekawa książka. ;) Fajny pomysł, świetne dialogi i wyraziste postacie. Chociaż denerwowało mnie to, że główna bohaterka była lekarzem od wszystkiego, bo w sumie tak się nie da. ;) I oczywiście, pozory mylą. ;) Polecam.

Jedna z najfajniejszych powieści Sandry Brown. Intrygi, tajemnice, wartka akcja .Książka jest nieprzewidywalna, jak wszystkie książki tej pisarki. Zakończenie zaskakuje, a to lubię w książkach najbardziej. Sandra Brown to moja ulubiona pisarka. Przeczytałam jej prawie wszystkie książki wydane po polsku i mogę z czystym sercem je polecić. Nie należy jej kojarzyć tylko z romansami, choć w każdej jej powieści znajduje się wątek romantyczny. Jeśli lubicie intrygi, tajemnice, wątki kryminalne i piękną miłość - ta książka będzie idealna. Polecam

Jedna z fajniejszych opowieści Sandry Brown. Wielowątkowa, niby zszyta z epizodów tylko lekko ze sobą powiązanych, które później układają się w całość jak puzzle. Bohaterowie mają swoje tajemnice, a od intryg aż skrzy. Doceniam inteligentne dialogi pełne humoru i świetnie ukształtowanych bohaterów. Chociaż, jak to w książkach S. Brown bywa główni bohaterowie - to kalka z wszystkich poprzednich powieści (ona atrakcyjna, delikatna, inteligentna i w tarapatach, on przystojny bohaterski łobuz, twardy, ale wrażliwy). Nie jest to jednakże tandeta rodem z tanich harlekinów. Polecam, dla lubiących kryminały oraz żadnych emocji i wrażeń jakie daje lektura dobrego romansu.

Oj mają charakterki co niektóre postacie.

Oj mają charakterki co niektóre postacie.

W książce znajdziemy manipulacje, niewinne ofiary, miłość, zazdrość, nienawiść, liczne zwroty akcji i do tego zaskakujące zakończenie. Chwilami jest zabawnie, a chwilami wzruszająco. Jeśli lubicie intrygi i wątki kryminalne - ta książka będzie idealna.

Jak zwykle autorka stanęła na wysokości zadania i pozwoliła cieszyć oczy i serce nową historią. Polecam.

Super książka! Polecam ;)

Super książka! Polecam ;)

• Romans
  • 2009
  • Przeczytane 2013
  • Obyczajowe
  • Posiadam - przeczytane, nie do wymiany!