Magnolia

Grażyna Jeromin-Gałuszka Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Cykl: Magnolia [Prószyński i S-ka] (tom 1) literatura piękna
Prószyński i S-ka
Literatura polska
Magnolia [Prószyński i S-ka] (tom 1)
literatura piękna
Literatura polska

To pierwsza z serii Magnolia, o czym nie wiedziałam kiedy ją zaczęłam czytać, napiszę więc tylko tyle-jakaż była moja euforia kiedy dowiedziałam się,że jest kolejna!!!

Dosyć długo czekałam, aby wypożyczyć tę książkę, bo słyszałam na jej temat dobre opinie. Niestety zawiodłam się i trochę nawet męczyłam podczas czytania. To zbiór różnych życiowych wypadków / przypadków, które każdy z bohaterów dawkuje i nie odkrywa od razu wszystkich kart. Ich losy zaczynają się przeplatać i mimo wzajemnych docinek, wszyscy zaczynają być ze sobą...

Na półkach: , , , , ,

Pierwsza część powieści pisarki przejmująca,piękna,mądra i świetna książka czytałam powieść z przyjemnością urzekła mnie,zachwyciła i wciągnęła po prostu świetna.

Przeciętna.

W ogóle mnie nie wciągnęła. Męczyłam ją dość długo i w sumie dla mnie to książka o niczym. Nudna. Czułam się, jakbym słuchała jakichś plotek, które są jedyną rozrywką tej wsi.

1937

To książka nieoczywista. Momentami bardzo zaskakująca, choć traktująca w większości o zwykłych ludziach i ich zwykłych życiach. Jednak w każdej historii tu zawartej można znaleźć to coś nad czym warto się chwilkę zastanowić. Bardzo ciekawa książka!! Zabieram się za następne części.

Skusił mnie opis na okładce książki, zawartość natomiast bardzo rozczarowała. Opowieść o niczym. Miałam wrażenie, że rozmowy sąsiadów przez płot podsłuchuję.
Mam nadzieję, że inne książki tej autorki są dużo lepsze bo po następne tomy Magnolii raczej nie sięgnę.

Prosta historia, nietuzinkowe postacie. Kipi humorem.
Aż chce się jechać w Bieszczady.

Dawno nie czytałam tak dobrze zakręconej i jednocześnie nieprzewidywalnej książki.....tak wciąga, że czyta się ją na jednym wdechu. Oczyszczenie duszy gwarantowane i natychmiast sięgniecie po Długie lato w Magnolii

Dyskusje

• 2014