rozwiń zwiń

Dyskusje o książce Chustka

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Wyciskacz łez - co polecacie?
Z mojej strony:  Gdzie jesteś, Jimmy? Gdzie jesteś, Jimmy?
1 rok temu
Wstaw książkę
To są odpowiedzi na jakieś przedpotopowe pytania. Według regulaminu, którego jak widać nie czytałaś, odpowiadamy w turach po 10 osób, ostatnia, 10., wymyśla nowe pytania. Te najnowsze znajdziesz na poprzedniej stronie - zapraszam do odpowiedzi i podania swoich pytań. :)
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (CZERWIEC 2019)
Sprzedam (chwilowo wymiana jedynie na książki, które chce przeczytać/mam do kupienia). Jakby ktoś chciał odebrać osobiście, to okolice Ostrzeszowa. Zazwyczaj ślę Pocztą Polską. Tak, na życzenie przesyłam zdjęcia, gdyż starsze wydania są po prostu... no starsze. Jeżeli książka znajduje się na półce "Poczekania" oznacza to, że ktoś się nią już interesuje ;) Komiksy/Mangi: ...
Aż płakać się chcę!
 Nędznicy Nędznicy  Katedra Marii Panny w Paryżu Katedra Marii Panny w Paryżu  O psie, który jeździł koleją O psie, który jeździł koleją  Biały Kieł
52 ksiązki
jakby ktoś chciał sprzedawać przeczytane książki i ma fejsa zapraszam do grupy sprzedażowej https://www.facebook.com/groups/382776902296851/ :)
5 lata temu
Dziesięć najlepszych książek według Stephena Kinga
Zapomniałem, że nie podzieliłem się z wami ulubionymi książkami, ale żeby od razu dziesięć? A czemu nie 11? Ktoś tak raz palnął i teraz wszyscy myślą tym memem. Ja wymienię 9 bo to liczba przecinająca wszechświat na jawę i sen. Nie chciało mi się też na siłę szukać więcej...  Neuromancer  Brasyl  Słownik etymologiczny języka polskiego
6 lata temu
Pokazuje 6 z 55