Kontrwywiad

Czytelnik
kontrwywiad szpiedzy szpiegostwo
kryminał, sensacja, thriller
kontrwywiad szpiedzy szpiegostwo

Opis z okładki zapowiada emocjonującą, świetnie napisaną powieść szpiegowską bułgarskiego autora. Niestety na nic zdał się chwytliwy, wiele obiecujący tytuł, klimat lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku oraz sceneria majestatycznych Rodopów... Kontrwywiad okazał się książką naprawdę trudną do przeczytania, wręcz nudną.
Fabuła przede wszystkim skupia się na śledztwie w...

• Kryminały PRL-U
  • 1994