Nie nauczysz dziecka jazdy na rowerze podczas prelekcji

David H. Sandler Wydawnictwo: Wolters Kluwer Polska poradniki
You Can't Teach a Kid to Ride a Bike at a Seminar : The Sandler Sales Institute's 7-Step System for Successful Selling
Joanna Polachowska
Wolters Kluwer Polska
sprzedaż poradnik
poradniki
Joanna Polachowska
sprzedaż poradnik

Zdecydowanie polecam każdemu,kto ma zawodową styczność ze sprzedażą. Świetne uzupełnienie szkolenia Sandlera!

Duży plus, może największy dla Sandlera za to, że ma swoją jasną filozofię sprzedaży. System, który stworzył trzeba poznać. Nie jest dla mnie idealny, nie ze wszystkim się zgadzam, a większość przykładów jest dla mnie zbyt ogólna - mimo to sztuka "wydobywania" bólu za pomocą pytań jest czymś, co trzeba umieć pracując w sprzedaży, bo niewielu potrafi to dobrze robić.

• BIZNES & MARKETING
  • ! BŚ