Powrót gracza

literatura piękna
2011-04-21
Marek Fedyszak
literatura amerykańska

Michael Tolkin (ur. 1950) zasłynął "Graczem" (1988), którego nie czytałem wprawdzie, ale za to został sfilmowany w 1992. Po 18 latach Tolkin decyduje się napisać drugą część, która właśnie omawiam. Jeszcze ciekawostka: autor to syn Mela Tolkina (1913-2007), pochodzącego ze sztetla blisko Odessy, gdzie nazywał się Szmuel Tołczyński.
Na...

eeeee

Straszna lektura, bylem zagubiony czytajac ja, podobno to jest czarna komedia, niestety ani razu sie nie usmiechnalem - raczej z politowania nad takim ''dzielem''. Dobrze, ze kupilem ja za 5 zl w Matrasie, tak wiec wiele nie stracilem (nie liczac czasu na czytanie tego czegos) ODRADZAM STANOWCZO !

• 2012
  • K2w - pol - full
  • Książka papierowa
  • Y amerykańskie
  • Posiadam nieczytana
  • Finta
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Powrót gracza