Dyskusje o książce Dostatek

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Czy przeczytałeś ?
Nie pamiętam dokładnie, od kilku lat czytam tylko e-booki, więc można rzec, że problem mnie nie dotyczy, ale za to w czasach szkolnych pożyczało się z biblioteki takie książki, które się rozlatywały, więc można uznać, że tak 😀 Czy przeczytałeś kiedyś książkę dotyczącą muzyki/muzyka?
1933
2 dni temu
Konkursy spoza LC.
PS4 na święta, możliwy do wygrania :) https://www.bananki.pl/event/
2040
4 tyg. temu
Najpiękniejsze okładki książek
Przed chwilą natrafiłam na okładkową perełkę.  Tysiąc drzewek pomarańczowych Tysiąc drzewek pomarańczowych
81936
15 tyg. temu
32 pytania, czy będziesz umiał na nie odpowiedzieć?
Dwa.  1. Czy miło wspominasz podstawówkę? tak 2. Masz/miałeś_aś jakieś zwierzęta domowe? Jeśli tak, to jakie? psy, koty, papugi, świnki morskie, jaszczurki 3. Ulubiony i znienawidzony przedmiot szkolny? język angielski/francuski, geografia 4. Jakie masz zainteresowania? literatura, informatyka, sztuka, gry komputerowe 5. Gdzie najchętniej wyjechałbyś_wyjechałabyś na...
19 tyg. temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM STYCZEŃ 2021
A to zwracam honor i przepraszam :) Nie dostałam żadnego powiadomienia i już mi się teorie spiskowe włączyły.
50 tyg. temu
Gdzie zimą szukać zimy? -5 stopni w nowościach książkowych
Dziękuję za przypomnienie o Baśniarzu. Cztery lata czekał na półce "chcę przeczytać" i w końcu się za niego zabrałam po zobaczeniu tego komentarza.
50 tyg. temu