Coś na Progu, nr 6 (Jedyny w Polsce magazyn Weird Fiction)

Krzysztof OżógJacek Skowroński Wydawnictwo: Dobre Historie fantastyka, fantasy, science fiction
20844565X
Dobre Historie
horror kryminał fantastyka opowiadania poezja artykuły esej science fiction
fantastyka, fantasy, science fiction
20844565X
horror kryminał fantastyka opowiadania poezja artykuły esej science fiction

Świetne czasopismo! Ten numer poświęcony apokalipsie podsunął mi wiele ciekawych książek i gier.

Kolejny numer, kolejna rewelacja! :)
Podczas czytania tego numeru "Cosia" zabrałem się za Metro 2033 i 2034, za Fallouta i wkrótce na moim ekranie zagości Mad Max :D Tradycyjnie już teksty napisane są tak interesująco, że nabieram ochoty na czytanie/oglądanie/słuchanie/granie w to co przedstawiają redaktorzy "Cosia" :)
Powitanie Tequilli krótkie, ale mam nadzieję, że...

Dopiero co ekscytowałem się faktem, że na rynku pojawi się kontynuator tradycji ś. p. Czachopisma i Lśnienia, a tu już sześć numerów „Cosia” mam w szafce.
Wybrzydzałem od pierwszych numerów, przyznaję. A to mi się coś nie podobało, a to za mało czegoś mi się wydawało. Kupowałem jednak kolejne. I wybrzydzałem coraz mniej. Teraz już nie wybrzydzam – teraz zamówiłem...

Szukałem "horroru" ale niestety nie znalazłem tam nic z tej dziedziny poszukiwań... :(

Po lekturze jestem usatysfakcjonowany. Wolałbym więcej horroru, ale postapokalipsa to także świetny temat, któremu i groza nie jest obca. Do tego całość jest treściwsza i mniej chaotyczna od tego, co zaprezentowano w piątej odsłonie „Cosia”. No, ale i temat numeru jest mniej obszerny, a za to zdecydowanie ściślejszy.

Po więcej zapraszam na www.bramygrozy.pl

• Czasopisma
  • 2013