Coś na Progu, nr 6 (Jedyny w Polsce magazyn Weird Fiction)

Okładka książki Coś na Progu, nr 6 (Jedyny w Polsce magazyn Weird Fiction)
Krzysztof OżógJacek Skowroński Wydawnictwo: Dobre Historie fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Dobre Historie
2013-03-22
2013-03-22
20844565X
horror kryminał fantastyka opowiadania poezja artykuły esej science fiction

więcej Więcej

Świetne czasopismo! Ten numer poświęcony apokalipsie podsunął mi wiele ciekawych książek i gier.

Kolejny numer, kolejna rewelacja! :)
Podczas czytania tego numeru "Cosia" zabrałem się za Metro 2033 i 2034, za Fallouta i wkrótce na moim ekranie zagości Mad Max :D Tradycyjnie już teksty napisane są tak interesująco, że nabieram ochoty na czytanie/oglądanie/słuchanie/granie w to co przedstawiają redaktorzy "Cosia" :)
Powitanie Tequilli krótkie, ale mam nadzieję, że...

Dopiero co ekscytowałem się faktem, że na rynku pojawi się kontynuator tradycji ś. p. Czachopisma i Lśnienia, a tu już sześć numerów „Cosia” mam w szafce.
Wybrzydzałem od pierwszych numerów, przyznaję. A to mi się coś nie podobało, a to za mało czegoś mi się wydawało. Kupowałem jednak kolejne. I wybrzydzałem coraz mniej. Teraz już nie wybrzydzam – teraz zamówiłem...

Szukałem "horroru" ale niestety nie znalazłem tam nic z tej dziedziny poszukiwań... :(

Po lekturze jestem usatysfakcjonowany. Wolałbym więcej horroru, ale postapokalipsa to także świetny temat, któremu i groza nie jest obca. Do tego całość jest treściwsza i mniej chaotyczna od tego, co zaprezentowano w piątej odsłonie „Cosia”. No, ale i temat numeru jest mniej obszerny, a za to zdecydowanie ściślejszy.

Po więcej zapraszam na www.bramygrozy.pl

• Czasopisma
  • 2013
  • Gazety
  • Kryminał/Thriller/Sensacja
  • Science Fiction

Dodaj cytat z książki Coś na Progu, nr 6 (Jedyny w Polsce magazyn Weird Fiction)