Nawałnica mieczy: Stal i śnieg

George R.R. Martin Wydawnictwo: Zysk i S-ka Cykl: Pieśń Lodu i Ognia (tom 3.1) fantastyka, fantasy, science fiction
A Storm of Swords: Steel and Snow
2013-04-02
2007-01-01
Data 1. wydania:
2001-05-30
Michał Jakuszewski
Zysk i S-ka
gra o tron george r.r. martin
A Storm of Swords: Steel and Snow
Pieśń Lodu i Ognia (tom 3.1)
fantastyka, fantasy, science fiction
2013-04-02
Michał Jakuszewski
gra o tron george r.r. martin
19679 ocen 570 opinii

19679 ocen

Kolejna część Pieśni Lodu i Ognia za mną.. chociaż nie ukrywam musiałam trochę zmuszać się do przeczytania jej do końca.

Bardzo podobały mi się wątki Aryi Stark, Jaimego Lannistera i Jona Snow i dla tych postaci bardzo chciałam doczytać książkę.
Natomiast najmniejszą sympatię zyskała Sansa Stark, Catelyn Stark i Davos.

Nie mogłam wczuć się w klimat tej powieści. Może...

Dopóki serial był na podstawie książek to był świetny. Równie świetny jak książka.

książka lepsza od serialu

Cóż powiedzieć, trzecia część popularnej Gry o Tron nie zawodzi. Postacie bardzo rzeczywiste, a ich przygody realne.
Nie ma tu zbędnych rozdziałów i paplania o nieistotnych sprawach, wszystko jest częścią większego świata, który pomimo iż brutalny, zachęca.
Polecam!

IG: @domibook

Czy zachwyciła mnie tak jak dwa poprzednie tomy? Nie, ale przyznaje, że nie odbiega dużo od poziomu - "Gry o tron" i "Starcia Królów" . Odnoszę jednak wrażenie, że w tym dzieje się trochę mniej niż w dwóch pozostałych. Czasami zawiało mi nudą. Dużo jest tutaj wędrówek, zbierania się do kolejnych starć, a brakuje mi tu tego "czegoś". Nie mniej jednak czytało...

Czytając ją po prawie 20 latach nadal mi się podoba. To o czymś świadczy (zakładając że nie zdziecinniałem....)

Co tu dużo pisać. Biorę się za czytanie kolejnych tomów.

Co tu dużo mówić kolejny tom mnie nie zawiódł.
Fenomenalna

Genialna seria, wielowątkowość, ciekawe postaci, z których żadna nie jest czarna lub biała. Wspaniały świat, który wciąga poza granice normy.

Dyskusje

26 960