Objawienia Maryjne o końcu świata

Wydawnictwo M
2012-05-01
2012-05-01
koniec świata armagedon objawienia Fatima

W książce – i to już na początku – są powtarzane te same zagadnienia lub zdania i to nawet dwie strony dalej. To daje wrażenie niedopracowanej treści. Być może autor chce podkreślić pewne kwestie, dlatego je powtarza – jednak wydaje mi się, że to jest zbyt często zastosowane. Mimo tych uchybień, to ten przekaz jest bardzo interesujący.

Wspaniałe zakończenie wstępu –...

W moim odczuciu książka jest za bardzo chaotyczna. Informacje o różnych objawieniach są przemieszane i jeśli się wcześniej nie orientowało w temacie, można się zupełnie pogubić w kwestii tego, co kiedy komu zostało objawione.

• W mojej osobistej biblioteczce:)

Dodaj cytat z książki Objawienia Maryjne o końcu świata