Okładka książki Benedykt XVI w Polsce. Trwajcie mocni w wierze, pierwsza pielgrzymka 25-28 maja 2006 roku Iwona Dojka, Marek Latasiewicz
Iwona DojkaMarek Latasiewicz Wydawnictwo: Dom Wydawniczy Rafael religia
religia
Dom Wydawniczy Rafael
2006-01-01
2006-01-01
katolicyzm Benedykt XVI papieże

Okładka książki Jak to było naprawdę. Niezwykłe opowieści sportowe Waldemar Bałda, Wojciech Batko, Jerzy Cierpiatka, Jacek Gucwa, Janusz Kozioł, Marek Latasiewicz, Krzysztof Mrówka, Mirosław Nowak, Ireneusz Pawlik, Piotr Płatek, Stefan Szczepłek, Norbert Tkacz
Jak to było na... Waldemar Bałda, Woj...
Okładka książki Księga patronów Iwona Dojka, Marek Latasiewicz
Księga patronów Iwona Dojka, Marek ...

Na półkach: , , , , , ,

Byłam uczestniczką pobytu Benedykta XVI w Wadowicach(27 V 2006) oraz na Krakowskich Błoniach(28 V 2006). Być może dlatego umknęło mi tak wiele szczegółów z tej pielgrzymki. Nagroda na koniec gimnazjum za aktywny udział w konkursach religijnych pozwoliła mi na nowo cieszyć się tymi chwilami. Publikację "Rafaela" można podzielić na trzy części - pierwsza nawiązuje do pielgrzymek Jana Pawła II do Warszawy, Krakowa, Kalwarii Zebrzydowskiej, Wadowic, Częstochowy oraz Oświęcimia, czyli miejsc, do których przybywał Benedykt XVI. Druga to opis czterech dni pielgrzymki, wraz z homiliami i przemówieniami papieża. Na trzecią część składa się biografia Josepha Ratzingera. Całość zwieńczają przepiękne zdjęcia zarówno z pielgrzymki, jak i poszczególnych etapów życia Ojca Świętego. Album wydany jest na pięknym, kredowym papierze. Piękna pamiątka nie tylko pielgrzymki, ale i całego pontyfikatu Benedykta XVI.

• Otrzymane w prezencie/wygrane w konkursach/nagrody na koniec roku szkolnego
  • POSIADAM
  • Chętnie wracam