Tajemnica szpitala

Martin WidmarkHelena Willis Wydawnictwo: Zakamarki Cykl: Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai (tom 19) literatura dziecięca
Sjukhusmysteriet
Barbara Gawryluk
Zakamarki
Sjukhusmysteriet
Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai (tom 19)
literatura dziecięca
Barbara Gawryluk

10/10

ta książka jest bardzo ciekwa

Warto czytać po kolei. Zaczęliśmy jakby od końca. Przeczytaliśmy część 24 a potem dopiero 19. Syn bardzo szybko domyślił się kto jest winny. Ja znów miałam do końca nadzieję, że sprawcą wykroczenia jest ktoś inny - za dużo kryminałów czytam zdecydowanie :D
Jak najbardziej polecamy całą serię!

Książka jest fenomenalna!:)Lecz najbardziej podobało mi się jak rozwiązali zagadkę. A szczegułowo to ten moment gdy Randolf Larsson (komisarz)ujdawał że złamał nogę i specialnie założył złote sygnety, ale złodziej też był bardzo sprytny zamiast podawał zamiast tabletek znieczulających, podawał tabletki nasenne. Gdy pacjent dremał on zabierał wszystkie kosztowności i chował...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Kolejna część o młodych detektywach. Dobra, bardzo sprytna intryga (co nie znaczy, że nie można się domyślić rozwiązania zagadki już na samym początku).

Cała seria jest doskonała dla dzieci zaczynających samodzielnie czytać, a tę akurat tajemnicę uważam za jedną z ciekawszych, a do tego dobry test na umiejętność dedukcji dla młodych czytelników.

Więcej o serii pisałam na http://www.pogromcynudy.com/krymianlne-zagadki-valleby/

Tajemnica Szpitala, jest fajną lekką książką, na jakiś miły wieczór, czyta się ją szybko, co jest plusem całej serii.:)
Jest teraz ta seria NIEZWYKLE popularna i ilekroć rozmawia się z kimś o książkach jest o tych powieściach mowa :)

Superaśna!!!

Cała seria jest rewelacyjna. Idealna dla młodego czytelnika w wieku 6-7 lat, który rozpoczyna przygodę z książką. Duże litery, ciekawe ilustracje i świetne przygody głównych bohaterów, wszystko to powoduje, że czyta się tą książkę lekko i przyjemnie. Ja przeczytałam większość mojej córce w wieku 6 lat, potem niektóre części ona już sama doczytała. Wszystkie są godne...

• 2013
  • Dla dzieci
  • 2018
  • Z biblioteki
  • 2014

Dodaj cytat z książki Tajemnica szpitala