Liście na wietrze

Felicja Konarska Wydawnictwo: powieść historyczna
wspomnienia kresy II wojna światowa zesłania terror sowiecki
powieść historyczna
wspomnienia kresy II wojna światowa zesłania terror sowiecki

Książkę którą warto a raczej powinno się przeczytać. Okres przed i w czasie wojny oczami dziewczynki zesłanej z Wołynia na daleką Syberię. Z książki dowiesz się skąd między innymi Polacy na Wołyniu i że Polak Polakowi gorszym wilkiem niż sowiecki człowiek! Wzruszająca, bolesna opowieść małego dziecka.

Bardzo bardzo bardzo wzruszajaca i trudna.

Ksiazka jest bardzo ciekawa.Przeczytalam takze "Kolory w szarosci" i napewno siegne po nastepna ksiazke pani Felicji.Pozdawiam serdecznie autorke.

• Super przeczytany audiobook
  • 05. Aud+
  • Audiobook
  • Audiobook
  • Sybir / II wojna / obozy / Kresy
  • Przesłuchane 2013

Dodaj cytat z książki Liście na wietrze