Urodzinowa ucieczka marudy

Peyo Wydawnictwo: Egmont Polska Cykl: Smerfy Seria: Peyo Creations literatura dziecięca
Perdu dans le marais des ombres
Małgorzata Nesteruk
Peyo Creations
dla dzieci dla młodzieży Smerfy

malewielkieksiazki.blogspot.com
Opowieść z wioski smerfów może nie jest bardzo wciągająca, ale ze względu na swoich bohaterów, zawsze warto poczytać.
Maruda jest charakterystyczną postacią wśród niebieskich stworków. Tym razem marudzi nawet w dniu swoich urodzin. Marudzi do tego stopnia, że aż rezygnuje z obchodów tej uroczystości i po angielsku wymyka się z wioski. Czeka...

nie zawsze urodziny bywają miłe, ale maruda zazwyczaj czegoś nie lubi, prawda? :)

tym razem znajdzie towarzysza który nie jest zadowolony ze swojego miejsca przebywania, czy pójdą razem? i jaka przygoda im się przytrafi?

Druga książka jest z serii, jeszcze znanej mi z dzieciństwa, wydawane przez wydawnictwo Egmont. Jej objętość jest o wiele mniejsza i czyta się ją szybciej.
Maruda, jak to maruda - marudzi zawsze i wszędzie i na wszystko. W każdej rzeczy i sytuacji znajdzie, chociaż najmniejszy powód, aby trochę pozrzędzić. W smerfowej wiosce, każdy Smerfy pilnie pracuje. Szykują...

• Z biblioteki
  • Dla dzieci i nie tylko
  • Dzieci
  • Chcę w prezencie
  • Czytam dzieciom
  • Biblioteka
  • Biblioteczne

Dodaj cytat z książki Urodzinowa ucieczka marudy