Wychowaj szczęśliwe dziecko Praktyczne porady dla rodziców

Glenda WeilDoro Marden Wydawnictwo: Edgard Seria: Samo Sedno poradniki dla rodziców
9788362482016
9788362482016
Jacek Środa
Samo Sedno
dziecko wychowanie rodzicielstwo

Okładka książki Wychowaj szczęśliwe dziecko Praktyczne porady dla rodziców Glenda Weil, Doro Marden
8,0
Wychowaj szczę... Glenda Weil, Doro M...

Zwięźle, na temat, bardzo obszerna tematyka, pewnie każdy rodzic znajdzie tu coś dla siebie, szczególnie jeśli nie wie jak reagować na różne stresujące sytuacje. Trochę przeszkadzała mi podręcznikowa forma książki - podsumowania po każdym rozdziale, ćwiczenia dla rodziców i inne takie, jak dla mnie zupełnie zbędne elementy.

• Mój
  • G. Lista zakupów