The War of the Worlds

Manly Wade WellmanWade Wellman Wydawnictwo: Titan Books Seria: The Further Adventures of Sherlock Holmes fantastyka, fantasy, science fiction
2009-11-13
Data 1. wydania:
1975-09-01
angielski
Titan Books
Sherlock Holmes Herbert George Wells pastisz Wojna światów - powieść cykl opowiadań opowiadania detektywistyczne
fantastyka, fantasy, science fiction
2009-11-13
angielski
The Further Adventures of Sherlock Holmes
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę