The Stalwart Companions

H. Paul Jeffers Wydawnictwo: Titan Books Seria: The Further Adventures of Sherlock Holmes kryminał, sensacja, thriller
Data 1. wydania:
angielski
Titan Books
Sherlock Holmes śmierć śledztwo
kryminał, sensacja, thriller
angielski
The Further Adventures of Sherlock Holmes
Sherlock Holmes śmierć śledztwo

Okładka książki The Improbable Adventures of Sherlock Holmes Stephen Baxter, Anthony Burgess, Neil Gaiman, Dominic Green, Barbara Hambly, Edward D. Hoch, H. Paul Jeffers, Laurie R. King, Stephen King, Mary Robinette Kowal, Geoffrey A. Landis, Tim Lebbon, Tanith Lee, Sharyn McCrumb, Vonda Neel McIntyre, Amy Myers, Naomi Novik, Anne Perry, Tony Pi, Chris Roberson, Barbara Roden, Rob Rogers, Robert J. Sawyer, Darrell Schweitzer, Bradley H. Sinor, Peter Tremayne, Mark Valentine, praca zbiorowa
8,1
The Improbable... Stephen Baxter, Ant...