The Stalwart Companions

Okładka książki The Stalwart Companions
H. Paul Jeffers Wydawnictwo: Titan Books Seria: The Further Adventures of Sherlock Holmes kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
The Further Adventures of Sherlock Holmes
Titan Books
2010-02-26
Data 1. wydania:
2010-02-26
angielski
Sherlock Holmes śmierć śledztwo

Okładka książki The Improbable Adventures of Sherlock Holmes Stephen Baxter, Anthony Burgess, Neil Gaiman, Dominic Green, Barbara Hambly, Edward D. Hoch, H. Paul Jeffers, Laurie R. King, Stephen King, Mary Robinette Kowal, Geoffrey A. Landis, Tim Lebbon, Tanith Lee, Sharyn McCrumb, Vonda Neel McIntyre, Amy Myers, Naomi Novik, Anne Perry, Tony Pi, Chris Roberson, Barbara Roden, Rob Rogers, Robert J. Sawyer, Darrell Schweitzer, Bradley H. Sinor, Peter Tremayne, Mark Valentine, praca zbiorowa
Ocena 7,5
The Improbable... Stephen Baxter, Ant...