P.Rosiak swata mamę

Okładka książki P.Rosiak swata mamę
Barbara Catchpole Wydawnictwo: Zielona Sowa Seria: P.Rosiak literatura dziecięca
52 str. 52 min.
2013-01-01
52 min.
powieść dziecięca angielska

więcej Więcej

Osobiście wolę grubsze książki.

Nakładem Wydawnictwa Zielona Sowa ukazała się seria wspaniałych książeczek dla dzieci i młodzieży Barbary Catchpole "P.Rosiak". Co w niej takiego niezwykłego, ktoś zapyta. Nie tylko zabawna, ale napisana w formie pamiętnika prowadzonego przez "szalonego" nastolatka, jakim jest Piotr Rosiak. Zresztą zobaczcie i przeczytajcie sami :)
Zapraszam na całą recenzję...

Śmieszna książka w sumie bez głębszych refleksji- taka na chwilę, dla oderwania się od świata ;)

Na półkach: , , , , ,

„P.Rosiak swata mamę” jest to książka idealna dla trochę młodszych czytelników. Cały utwór został wzbogacony czarno-białymi ilustracjami dzięki czemu lektura staje się przyjemniejsza.
Pomysły jakie przychodzą do głowy głównemu bohaterowi i jego koledze oraz sposób ich przedstawienia jest zabawy i bardzo przyjemny.
Druk jest duży i wyraźny a okładka przyciąga uwagę.
Polecam...

P.Rosiak wraz ze swoim przyjacielem Leonem zakładają mamie głównego bohatera konto na stronie randkowej Cmoku-Cmoku, przeznaczonej dla "spragnionych miłych chwil i przyjaźni". Chłopcy dochodzą do wniosku, że to pomoże mamie P.Rosiaka, która czuje się samotna. Zapraszają do domu dwóch kandydatów - Milionera i...

Dziś chciałabym zaproponować Wam porządną dawkę dobrego humoru! Przed chwilką skończyłam czytać tę książeczkę i wciąż buzia mi się śmieje. Trzeba przyznać, że jej autorka ma niesamowity talent do odnajdywania w codziennym życiu komicznych sytuacji oraz do spoglądania na życie okiem niesfornego nastolatka, któremu pomysły chyba nigdy się nie kończą :)

Prosiak - tak...

• Polecam
  • Zielona Sowa
  • P.ROSIAK
  • 2013
  • 2021
  • Z biblioteki...Filia Trzciniec

Dodaj cytat z książki P.Rosiak swata mamę