Bezcenny klejnot

Bronwyn Scott Wydawnictwo: Harlequin Seria: Harlequin Romans Historyczny literatura obyczajowa, romans
Harlequin
Romans Historyczny romans żona
literatura obyczajowa, romans
Harlequin Romans Historyczny
Romans Historyczny romans żona

Historia mocno naciągana i miejscami zniechęca do jej czytania ale przynajmniej dowiedziałam się kim był Hospodar ;-)

2019

Uległa i posłuszna, do tego niezbyt inteligentna i z trikiem, bynajmniej nie nerwowym, polegającym na chronicznym niedowidzeniu zdrad męża, oto jaka powinna być żona doskonała według Harlequinowych wiktoriańskich wyższych sfer angielskich. Za to, o dziwo, nic nie ma o skromności w żądaniach pieniężnych. Znaczy się, dżentelmen bogactwem nababowi równy.
Jak to w życiu bywa,...

• 2020
  • 2014
  • 2019
  • TŁUMACZENIA
  • Posiadam :)
  • E-book
  • Romanse historyczne

Dodaj cytat z książki Bezcenny klejnot