Teraz odkryj swoje silne strony

Okładka książki Teraz odkryj swoje silne strony Marcus Buckingham, Donald O. Clifton
Okładka książki Teraz odkryj swoje silne strony
Marcus BuckinghamDonald O. Clifton Wydawnictwo: MT Biznes biznes, finanse
biznes, finanse
Now, discover your strenghts
MT Biznes
2003-01-01
2003-01-01
Anita Doroba
biznes silne strony poradnik

Okładka książki Pozytywne emocje. Jak rozwijać relacje międzyludzkie Donald O. Clifton, Tom Rath
Pozytywne emoc... Donald O. Clifton, ...

Nie dałem rady przeczytać do końca, język/styl pisania mnie odraża

Nie dałem rady przeczytać do końca, język/styl pisania mnie odraża

Książka odpowiednia dla osób, które wykonały test Gallupe'a i czują potrzebę uzupełnienia wiedzy o swoim wyniku. Najmocniejsza wg mnie strona tej publikacji to poradnikowa część opisująca najczęstsze przekonania ograniczające związane z wynikiem. Najsłabsza - opis poszczególnych talentów, lepsze są w wynikach testu (zwłaszcza pełnych). Polskiego czytelnika może, jak mnie, zrazić motywacyjny charakter większości przytoczonych historii na zasadzie lubianej przez amerykanów pop-motywacji. Polecam szczególnie tym, którzy wypełniali test Gallupe'a w ramach projektów edukacyjnych i zawodowych.

Nie czytałem...Kupię od Kogoś. prosze o kontakt wlk111@wp.pl

• Może
  • Psychologia
  • Posiadam2
  • Posiadam (ebook)

Dodaj cytat z książki Teraz odkryj swoje silne strony