Pogodny dom

Joanna Skórska
Powieść południowoafrykańska literatura RPA
Inne

więcej Więcej

Opowieść o starości i umieraniu. Jednak zagłębiając się w lekturę, odkrywamy tajemnicę za tajemnicą skrywaną przez głównego bohatera. Jego tajemnica porusza wiele wątków prowadząc przez Niemcy, Amerykę i Anglię, zahaczając o czasy wojny. Maks Montfalcon nie jest do końca tym za kogo się podaje. Zaskakująca i ciekawa powieść.

• Oczekujące na półkę
  • Nieprzeczytane - stare
  • 2020
  • Booker Shortlist
  • Booker i nominacje
  • 121
  • BOOKER.PRIZE-shortlista

Dodaj cytat z książki Pogodny dom