Polityczne i społeczne konteksty działalności szkolnictwa w Lęborku w latach 1945-1989

Elżbieta Gorloff Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Gdańskiego historia
Wydawnictwo Uniwersytetu Gdańskiego
szkolnictwo Lębork Pomorze
historia
szkolnictwo Lębork Pomorze
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Edukacja w warunkach zniewolenia i autonomii (1945-2009) Elżbieta Gorloff, Romuald Grzybowski, Andrzej Kołakowski
9,0
Edukacja w war... Elżbieta Gorloff, R...