Jaki ten świat ciekawy

Aksjomat
dziecko zabawa bezpieczeństwo
literatura dziecięca
dziecko zabawa bezpieczeństwo

Cudnie wydana, wspaniałe ilustracje, mądre, pouczające teksty wyjęte prosto z życia. To nauka dla rodziców i dzieci, jak bezpiecznie przeprowadzić swoje pociechy przez dzieciństwo, uczyć asertywności, normalnego zachowania, jak spędzać z nimi czas, pamiętać o ciągłej miłość, okazywaniu uczuć. Boska książeczka. Ech, z bólem serca oddaję ją do biblioteki...:(

• Artur
  • Przeczytam 5latkowi

Dodaj cytat z książki Jaki ten świat ciekawy