Okładka książki W czym huna może pomóc? Nowy wymiar kształtowania rzeczywistości za pomocą starej hawajskiej techniki ho'opnopono
Bärbel MohrManfred Mohr Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii poradniki
poradniki
Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
2011-01-01
2011-01-01
Kamil Gałczyński
huna

Ta ksiazka faktycznie nie wyczerpuje tematu jesli chodzi konkretnie o pojecie huny. Jednak mimo to, w ciekawy sposob zostaly w niej opisane techniki bazujace na samym ho'oponopono. Autorzy wyszczegolnili wiele przykladow, typowych dla problematycznych sytuacji z zycia. Ksiazka zawiera liczne wskazowki i porady, calosc zostala opracowana w taki sposob, ze czyta sie bardzo szybko.

Bardzo serdecznie polecam:)!

Powiem tak myślałam, że z tej pozycji dowiem się więcej o hunie, o technikach huny, ale książka jest tak napisana, że do końca nie wiem jak należy wykonywać te techniki no chyba, że huna polega tylko na tym żeby zadać sobie pytanie co spowodowało jakiś problem, a potem mówić sobie: "wybacz mi, proszę, przepraszam, kocham Cię i dziękuję".