You Only Live Once

2011-01-01
Data 1. wydania:
2011-01-01
angielski
Katie Price sława kariera showbiznes autobiografia

Trudniej się czytało, bo wszystko w życiu Katie Price w ostatnich latach stało się pogmatwane i zbyt chaotyczne. Kiedyś były to książki lekkiego typu ale z pewnym charakterkiem, miały swój smak mimo iż nie jest to żadna ambitna lektura. Ta niestety razi już jakimś zagubieniem autorki i właściwie jest mi po prostu smutno, że się jej nie układa. To co się dzieje w jej życiu zmusza do przystopowania i czasu na refleksję ale jak wszystkie jej poprzednie biografie pokazują - w życiu Katie nie ma czasu na takie 'błahostki'. Wynika z tego co wynika a mi przeszła ochota sięgać po więcej.

Dodaj cytat z książki You Only Live Once