Hagar

Okładka książki Hagar
Lois T. Henderson Wydawnictwo: Palabra Seria: Seria z aniołkiem biografia, autobiografia, pamiętnik
biografia, autobiografia, pamiętnik
Seria z aniołkiem
Hagar
Palabra
1995-01-01
1995-01-01
Justyna Matejczyk
Hagar (postać bibl.) Powieść amerykańska -- 20 w.

więcej Więcej

dobrze i szybko się czyta
fajnie utrwala historię z Biblii :))

Na półkach: , , , ,

Uwielbiam tę pozycję ;) Nie spodziewałam się tego po sobie, ponieważ nie przepadam za książkami religijnymi Ta oczywiście w dużej mierze jest fikcją ale posiada biblijne wątki. Pamiętam, sprawdzałam w Biblii czy faktycznie Hagar istnieje i jest o niej wzmianka ;) Czytałam tą książkę już kilka razy i pewnie nie raz wrócę ;)

• 2019r
  • Przeczytane dawno temu