Kreatywna plastykostymulacja w świetle twórczego funkcjonowania umysłu

Okładka książki Kreatywna plastykostymulacja w świetle twórczego funkcjonowania umysłu
Joanna Wajdenfeld Wydawnictwo: Psychoskok zdrowie, medycyna
zdrowie, medycyna
Psychoskok
2013-01-01
2013-01-01
plastykostymulacja plastykoterapia terapia sztuką Joanna Wajdenfeld

Dla wszystkich interesujących się kreatywnością i sztuką nie tylko plastyczną. Nowe podejście do sztuki od strony neuropsychologii poparte badaniami światowymi jak również autorki.
Ciekawe pomysły i przydatne informacje dla osób pracujących z podopiecznymi i studentów.

• -- DOC: SCI: Psychologia/psychiatria

Dodaj cytat z książki Kreatywna plastykostymulacja w świetle twórczego funkcjonowania umysłu