Kreatywna plastykostymulacja w świetle twórczego funkcjonowania umysłu

Joanna Wajdenfeld Wydawnictwo: Psychoskok zdrowie, medycyna
Psychoskok
plastykostymulacja plastykoterapia terapia sztuką Joanna Wajdenfeld
zdrowie, medycyna
plastykostymulacja plastykoterapia terapia sztuką Joanna Wajdenfeld

Dla wszystkich interesujących się kreatywnością i sztuką nie tylko plastyczną. Nowe podejście do sztuki od strony neuropsychologii poparte badaniami światowymi jak również autorki.
Ciekawe pomysły i przydatne informacje dla osób pracujących z podopiecznymi i studentów.

więcej mniej