Kup teraz - 1 oferta w cenie od 18.74 zł do 18.74 zł

sprzedaż klient
poradniki
sprzedaż klient

Na półkach: , , , ,

Wiele powtórzeń i cytatów. Parokrotne przekopiowanie tych samych fragmentów, czasami zbytnie wodolejstwo. Można chwilami mieć wrażenie, że brak tu lepszego pomysłu na tą książkę. Jednak pozycja ta trafia w samo sedno. Choć w pewnym stopniu powtarza informacje z innych tytułów poświęconych temu tematowi, zawiera wiele bardzo przydatnych informacji. Autor językiem niezbyt...

• Poradniki
  • 2013
  • Zarzadzenie/marketing
  • Więcej niż raz albo jeszcze tu wrócę
  • Sprzedaż
  • Pdf_mobi
  • Rozwój, finanse, biznes, poradniki

Dodaj cytat z książki Klucz do umysłu klienta