Żyj wystarczająco dobrze

Okładka książki Żyj wystarczająco dobrze
Agnieszka JucewiczGrzegorz Sroczyński Wydawnictwo: Agora nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Agora
2013-02-22
2013-02-22
psychologia wywiad poradnik

Okładka książki Dom w butelce. Rozmowy z Dorosłymi Dziećmi Alkoholików Agnieszka Jucewicz, Magdalena Kicińska
Ocena 7,7
Dom w butelce.... Agnieszka Jucewicz,...
Okładka książki Niepewność. Rozmowy o strachu i nadziei Agnieszka Jucewicz, Tomasz Kwaśniewski
Ocena 7,1
Niepewność. Ro... Agnieszka Jucewicz,...

Oficjalne recenzje i

Wywiady z psychoterapeutami

Link do recenzji

2514 105 63

Książka w formie luźnego dialogu ze specjalistami różnego kalibru, nie do końca tego oczekiwałem, ale też sięgnąłem po nią w ciemno.
Mimo to warto przeczytać jeżeli ktoś ma problemy ze sobą lub z otaczającymi ludźmi, to znajdzie w niej kilka ciekawych poszlak jak te problemy ugryźć

Bardzo ciekawa książka. Wywiady o życiu, w trakcie można też na wiele pytań samemu sobie odpowiedzieć. Dla zainteresowanych psychologią polecam.

Po przeczytaniu Czując czuję duży niedosyt. Książka dobra, są fragmenty fenomenalne, a są momenty gorsze. W sumie jak w życiu więc dam 7.

Omówione problemu ówczesnego świata, w formie wywiadu. Wygodnie się czyta

Omówione problemu ówczesnego świata, w formie wywiadu. Wygodnie się czyta

Na półkach: , , , , ,

Bardzo ciekawa książka, dobry początek dla każdego, kto np. zaczyna swoją przygodę z psychologią. Polecam!

Dosyć nierówna. Zaskoczył mnie taki oto fragment „Pamiętam jak na pewnym obozie terapeutycznym poprosiłam dziewczyny, żeby przytuliły się do brzóz, bo one mają dużo energii.”.

Bardzo ciekawe pozycja. Dużo się dowiedziałam o sobie i o innych ludziach. Polecam

Łatwa w odbiorze, ze względu na formę, a jednocześnie pokazująca niezwykle ważne mechanizmy, które rządzą naszym życiem. Warta uwagi pozycja dla wszystkich, którzy chcą zrozumieć siebie i innych i nauczyć się, jak żyć pełniej i umiejętnie dbać o swój dobrostan.

Zbiór wywiadów z psychologami. Interesujące, mądre, pozwalające spojrzeć także na siebie z różnych perspektyw. Jeśli czytać na raz, to może za dużo psychologii w jednej dawce, ale niezależnie od sposobu czytania, warto przeczytać. Polecam.

Polecam tę książkę praktycznie każdemu. Zbiór rozmów z psychologami i psychoterapeutami, na tematy przeróżne, ludzkie, które przytrafiają nam się na innych etapach życia. Pozwalają spojrzeć na sytuacje z innej strony, - terapeuty - dają przyzwolenie na bycie ludzkim po prostu.

Dobra lektura dla ludzi którzy nie umieją żyć tu i teraz. Albo dla tych, którzy potrafili ale zgubili gdzieś po drodze tę umiejętność.