Być lekarzem, być pacjentem

Wojciech EichelbergerIrena A. Stanisławska Wydawnictwo: Czarna Owca zdrowie, medycyna
Czarna Owca
lekarz pacjent
zdrowie, medycyna
lekarz pacjent

Wspaniała! Niezwykle wartościowa lektura zarówna z punktu widzenia pacjenta jak i praktyka w zawodzie medycznym. Oczywiście, wątki mogłyby być rozwinięte bardziej, ale rozumiem zamysł tej książki i jej objętości. Inspiruje do dalszych poszukiwań i pogłębiania wiedzy psychologicznej w celu lepszej pracy z pacjentem. Studenci kierunków medycznych, pracownicy służby zdrowia i...

Bardzo dobra pozycja dla praktykantow w sluzbie zdrowia. Goraco polecam.

Lektura zdecydowanie obowiązkowa jako wstęp do dobrej komunikacji i przypomnienia sobie o współodczuwaniu.

Dobra książka ale raczej dla lekarza nie dla pacjenta. Dużo mówi o odpowiedzialności i rozterkach lekarza oraz o pobudkach jakimi kierują się przyszli medycy. Ważne zdania o błędach w traktowaniu pacjenta.

• Psychologia
  • Chcę w prezencie
  • Psychologia
  • 2018
  • Medycyna

Dodaj cytat z książki Być lekarzem, być pacjentem