Arystokracja

Sławomir Koper Wydawnictwo: Bellona Cykl: Dwudziestolecie międzywojenne (tom 1) historia
Bellona
dwudziestolecie międzywojenne arystokracja artystokraci sławomir koper książęta
Arystokracja
Dwudziestolecie międzywojenne (tom 1)
historia
dwudziestolecie międzywojenne arystokracja artystokraci sławomir koper książęta

W cyklu książek poświęconych dwudziestoleciu międzywojennemu to tom pierwszy (czym arystokraci sobie zasłużyli na to wyróżnienie, wszak miały być najważniejsze aspekty epoki...). Czytam go jako kolejny, więc w opinii nie będzie "zobaczymy, co dalej" ani tym podobne.
Tom nie jest wielki, więc i opinia nie powinna być zbyt wielka. Do rzeczy.
Zdjęcia ciekawe, zróżnicowane,...

Polecam

Czyta się lekko i przyjemnie. Bardzo rzetelny opis, bez brązownictwa

Pierwsza część serii o Dwudziestoleciu Międzywojennym Stanisława Kopera to propozycja bardzo ciekawa dla miłośników epoki. Poświęcona jest polskiej arystokracji. Koper w dość skrótowej formie (pewnie takie było założenie serii) przedstawia losy najważniejszych arystokratycznych rodów, które funkcjonowały w przestrzeni społecznej lat międzywojennych. Czytelnik może się...

Napisana przystępnym językiem opowieść o polskiej arystokracji. W książce odnajdziemy wiele ciekawostek i pięknych zdjęć.

• Historia
  • Dwudziestolecie międzywojenne