Lila i bestia z szafy

Okładka książki Lila i bestia z szafy
Joanna Jung Wydawnictwo: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne Seria: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne dla dzieci literatura dziecięca
32 str. 32 min.
literatura dziecięca
Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne dla dzieci
Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
2004-01-01
2004-01-01
32 min.
biblioterapia lęki nocne strach przed ciemnością

więcej Więcej

Książka o lękach nocnych dzieci, napisana w sposób taki ze każdy może sobie trochę inaczej interpretować. moje dzieci polubiły.

Zamysł dobry, z wykonaniem gorzej.
Ilustracje coś mi przypominają (prace innych twórców).
Tekst coś mi przypomina: wątki z "Koraliny" i "Wilków w ścianach" N. Gaimana oraz "Lwa, czarownicy i starej szafy" tudzież okruszki baśni braci Grimm, tylko gorzej opisane.
Nie jest całkiem zła, tylko - w obliczu powyższych - mało twórcza i taka......

• Dziecięcy świat
  • 2016
  • Rok 2015
  • Dla dzieci
  • Półka Agnieszki
  • Czytane dzieciom
  • Literatura polska

Dodaj cytat z książki Lila i bestia z szafy