Trzy płaskie klucze

thriller morderstwo sensacja kryminał
kryminał, sensacja, thriller
2010-01-01
thriller morderstwo sensacja kryminał

Nadrabiam kryminalne zaległości sprzed lat nie dlatego, że tak fascynuje mnie zgrzebna literacko twórczość pisarzy tzw. dziś "powieści milicyjnej", ale dlatego że najbardziej lubię powroty do klimatu ulubionych lat 60-tych.

Czytając teraz kryminały najbardziej popularnych autorów tamtego gatunku szukam detalu codzienności, drobiazgu scenerii, przedmiotu, ale także...

• Ha, mam! :)
  • Trójka e-pik
  • Czytnik
  • 2019
  • Kryminał
  • PRZECZYTANE 2021
  • Nr 1

Dodaj cytat z książki Trzy płaskie klucze