Ogrody. Projekty i realizacje

2008-01-01
Stanisław Kroszczyński, Inga Raczko-Runkiewicz
ogrody projektowanie

Doskonały zbiór inspiracji!
Dużo projektów, niewiele zdjęć ogrodów, zwięzłe opisy.
Dla architektów krajobrazu jak i dla amatorów, którzy potrzebują sprawdzonej kompozycji.
No właśnie, KOMPOZYCJI i układu (co wg mnie jest ogromną zaletą, bo niewiele jet takich publikacji)

Dotyczy małych i średnich ogrodów przydomowych.

Doskonały zbiór inspiracji!
Dużo projektów, niewiele zdjęć ogrodów, zwięzłe opisy.

Dotyczy małych i średnich ogrodów przydomowych.

Dodaj cytat z książki Ogrody. Projekty i realizacje