Koraliki. 300 wskazówek, technik i tajników nawlekania

Compendium of Beading Techniques
rękodzieło
Aleksandra Gietka-Ostrowska
koraliki hand made rękodzieło

Wreszcie doczekałyśmy/-liśmy się publikacji o koralikach, w języku polskim, która zawierałaby bardzo dużą ilość informacji. Na Zachodzie takie kompendia są bardzo popularne i często opatrzone mianem (przesadnym, jak dla mnie) Biblii Na szczęście, Jane Power odeszła od tego naciągania, ale i tak jej publikację śmiało można nazwać najpełniejszą, którą można dostać na polskim...

• 📚 REGAŁ
  • Półka 3-1