Przez ocean czasu t.2

Okładka książki Przez ocean czasu t.2
Bohdan Korewicki Wydawnictwo: Solaris Seria: Archiwum Polskiej Fantastyki fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
fantastyka fantasy science fiction

więcej Więcej

1909

Na półkach: , , , ,

Oczywiście nie jestem "targetem" tej książki, tym nie mniej skorzystałem z okazji i przeczytałem wznowienie Solarisu (oryginał osiągał swego czasu niebotyczne sumy w antykwariatach, co niniejszym, mam nadzieję, przeszło do historii).
"Poprzez ocean czasu" można dzisiaj postrzegać jako przyjemną w lekturze ramotkę. W latach 50-tych zeszłego wieku była to z pewnością jedna z...

Drugi tom przygód polskich chrononautów - równie dobry jak pierwszy (oczywiście przy uwzględnieniu, że to książka raczej młodzieżowa).

Tom drugi przygód expedycji Chrononautów spod Warszawy przedstawia ich dalsze losy, już u celu swej podróży - w czasach wielkich gadów ery Mezozoicznej.

Tytułowy Ocean Czasu jaki przebywają by dotrzeć finalnie do tego miejsca/czasu wpływa mocno i wyraźnie na ich psychikę. Kreda okazuję się być niegościnnym miejscem dla ludzi, obcym całkowicie, dusznym, przygnębiającym i...

• Fantastyka
  • Chcę w prezencie