Strengths Finder 2.0

Gallup Press
poradniki
angielski
9781595620156

Książka szybciutka. Czyta się dobrze, nie wiem czy są w niej zawarte jakieś life-changing tipy których nie moglibyśmy znaleźć w sieci ale to oczywiście nie umniejsza treści w niej zawartych. Może dla ludzi którzy preferują tryb podkreślania zdań fajniej będzie szukać informacji dla siebie na stronnicach tejże książki. Są w niej opisane 34 talenty plus pomysły do pracy z...

Aby czytanie tej pozycji miało sens należy wykonać test silnych stron instytutu Gallupa o tej samej nazwie. Polecam zarówno test jak i książkę, która jest jego dopełnieniem. Można się o sobie sporo dowiedzieć. Bez testu książka raczej nie jest ciekawą lekturą, bo jest napisana w konkretny, techniczny sposób.

Doskonały poradnik, niestety dostępny tylko po angielsku. Książka, w połączeniu z testem do wypełnienia on-line daje bardzo dobrą informację zwrotną na temat pięciu silnych cech/talentów. Do tego wskazówki jak rozwijać dane talenty i jak świadomie korzystać z nich na co dzień. W moim przypadku test bardzo dobrze zgadza się z rzeczywistością.
Pozycja zdecydowanie warta...

• Chcę w prezencie