Szczęśliwy

Anton Czechow Wydawnictwo: Wolne Lektury klasyka
Wolne Lektury
klasyka

mordowizacja

"W naszych czasach nawet dziwne się wydaje spotkać szczęśliwego człowieka". Dlaczego li to? Czyżby człowiek był twórcą swojego szczęścia? Czy być może szczęście to jedynie kwestia przypadku, zrządzenie losu? To pytania, które zadaje sobie Anton Czechow w opowiadaniu "Szczęśliwy", zgodnie ze swoim zwyczajem, bawiąc Czytelnika do łez.
Polecać nie trzeba (w końcu mowa o...

Dobra

Pouczająca opowieść o tym, że po wypiciu zbyt dużej ilości alkoholu, a do tego pod wpływem niedawno przeżytych emocji, nawet tak pozytywnych jak własny ślub, nie należy spieszyć się z podróżą. :)

• Literatura rosyjska
  • Audiobooki