Vampire Vignette 9 (The Wedding)

D.B. Reynolds Cykl: Vampires in America (tom 5.2) fantastyka, fantasy, science fiction 124 str.
Data 1. wydania:
angielski
D.B. Reynolds
fantastyka, fantasy, science fiction

angielski
D.B. Reynolds
fantastyka, fantasy, science fiction

Porównaj ceny i

Oj dawno się tyle nie wachlowałam przy książce. Krótkie opowiadanka o bohaterach wcześniejszych części, słodko, przyjemnie i zdecydowanie gorąco.

Wampirzy ślub .
Motto : Nie zadzieraj z kobietą w dniu jej ślubu!
Krótka nowelka , w żartobliwych tonie opowiadająca o ślubie i perypetiach mu towarzyszących.
W roli młodej pary Sara i Raj.
W charakterze gości , oczywiście Raphael i Duncan z partnerkami.
Czytając takie historyjki ,zaczynam mieć nieodparte wrażenie ,że nie ma to jak kochanek z kłami ;-)
Uhm, a to...

W tej książce mamy kilka opowiadań związanych z bohaterami pozostałych części: Raphaelem i Cynthią, Rajmundem i Sarą, Sophią i Collinem oraz Duncanem i Emmą. Najbardziej podobają mi się te z Raphaelem i Cynthią oraz Rajem i Sarą. Szkoda tylko, że tak mało szczegółów na temat tego ślubu. Bardzo fajnie się czyta dalsze losy bohaterów. Polecam !!!

Bardzo "gorąca", dla mnie nawet za bardzo:) Bardzo lubię tę serię, ale za dużo było seksownych scen w tych opowiadaniach:)

• 2018
  • Wampiry