Vampire Vignette 9 (The Wedding)

Okładka książki Vampire Vignette 9 (The Wedding) D.B. Reynolds
Okładka książki Vampire Vignette 9 (The Wedding)
D.B. Reynolds Wydawnictwo: D.B. Reynolds Cykl: Vampires in America (tom 5.2) fantasy, science fiction
Vampires in America (tom 5.2)
D.B. Reynolds
2012-02-07
2012-02-07

Krótko ale intensywnie i...gorąco!

Krótko ale intensywnie i...gorąco!

Oj dawno się tyle nie wachlowałam przy książce. Krótkie opowiadanka o bohaterach wcześniejszych części, słodko, przyjemnie i zdecydowanie gorąco.

Wampirzy ślub .
Motto : Nie zadzieraj z kobietą w dniu jej ślubu!
Krótka nowelka , w żartobliwych tonie opowiadająca o ślubie i perypetiach mu towarzyszących.
W roli młodej pary Sara i Raj.
W charakterze gości , oczywiście Raphael i Duncan z partnerkami.
Czytając takie historyjki ,zaczynam mieć nieodparte wrażenie ,że nie ma to jak kochanek z kłami ;-)
Uhm, a to powarkiwanie i zaborczość ...
"Raphael odwrócił się i spojrzał na nią podejrzliwie. Cały „ty kobieta, ja mężczyzna”. Czy raczej powinno być „ja wampir".
Towarzystwo Wielkich Słodziaków , jak misiaki -przytulaki do poduszki ;-)

Wampirzy ślub .
Motto : Nie zadzieraj z kobietą w dniu jej ślubu!
W roli młodej pary Sara i Raj.
W charakterze gości , oczywiście Raphael i Duncan z partnerkami.
Uhm, a to...

W tej książce mamy kilka opowiadań związanych z bohaterami pozostałych części: Raphaelem i Cynthią, Rajmundem i Sarą, Sophią i Collinem oraz Duncanem i Emmą. Najbardziej podobają mi się te z Raphaelem i Cynthią oraz Rajem i Sarą. Szkoda tylko, że tak mało szczegółów na temat tego ślubu. Bardzo fajnie się czyta dalsze losy bohaterów. Polecam !!!

Bardzo "gorąca", dla mnie nawet za bardzo:) Bardzo lubię tę serię, ale za dużo było seksownych scen w tych opowiadaniach:)

• Wampiry
  • Przeczytane 2017